Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. BOLDAV BAŞKANI HASAN DOĞRUYOL’UN İSTANBUL TEMASLARI.! « BOLVADİN KENT HABER

BOLVADİN KENT HABER

BOLDAV BAŞKANI HASAN DOĞRUYOL’UN İSTANBUL TEMASLARI.!

Bolvadi̇nliler Dayanışma Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan DOĞRUYOL İstanbul’da Bolvadin’li hemşeri platformlarının yetkilileriyle bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. İstanbul Merkezli Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Mehmet KOCA bey, Bolvadin Girişim Gurubu Başkanı Sayın Yasin PEKTAŞ bey, Bolvadin Çalışma Platformu Başkanı Sayın Ercan KÖSEER bey, Sayın Avukat İbrahim Hılmi […]

BOLDAV BAŞKANI HASAN DOĞRUYOL’UN İSTANBUL TEMASLARI.!
17 Haziran 2019 - 20:05 'de eklendi.

Bolvadi̇nliler Dayanışma Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan DOĞRUYOL İstanbul’da Bolvadin’li hemşeri platformlarının yetkilileriyle bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi.

İstanbul Merkezli Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Mehmet KOCA bey, Bolvadin Girişim Gurubu Başkanı Sayın Yasin PEKTAŞ bey, Bolvadin Çalışma Platformu Başkanı Sayın Ercan KÖSEER bey, Sayın Avukat İbrahim Hılmi ÜNLÜ bey, İş insanı Sayın Hayati METİN ve Metin GÖKÇE beyle Bolvadinimizin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarında gelişimine katkı sağlayacak birlikteliğin tesisi edilmesi yönünde Vakıfımızın görüş ve düşünceleri paylaşıldı.

Yeni dönemde daha sık bir görüşme zemininin oluşturulması, tüm iletişim araçlarının bu konuda açık tutulması gelişmelerin tüm Bolvadin kamuoyuna şeffaf bir şekilde aktarıllmasının önemi vurgulandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER