Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. SU-KA Ekipleri Gece Gündüz Görev Başında « BOLVADİN KENT HABER

BOLVADİN KENT HABER

SU-KA Ekipleri Gece Gündüz Görev Başında

SU-KA Ekipleri Gece Gündüz Görev Başında Belediyemiz Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler vatandaşlarımızın mağduriyet yaşanmaması için 24 saat görev yapıyor. İlçede sık sık meydana gelen su patlamalarının yarattığı sorunları ortadan kaldırmak amacıyla özveriyle çalışan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gelen şikayet ve ihbarları değerlendirerek müdahale etmekte ve sorunları kısa sürede çözüme ulaştırmakta.

SU-KA Ekipleri Gece Gündüz Görev Başında
20 Kasım 2017 - 17:42 'de eklendi.

SU-KA Ekipleri Gece Gündüz Görev Başında

Belediyemiz Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler vatandaşlarımızın mağduriyet yaşanmaması için 24 saat görev yapıyor.

İlçede sık sık meydana gelen su patlamalarının yarattığı sorunları ortadan kaldırmak amacıyla özveriyle çalışan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gelen şikayet ve ihbarları değerlendirerek müdahale etmekte ve sorunları kısa sürede çözüme ulaştırmakta.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER