Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. HAKİKAT’IN İZMİR ÇIKARTMASI « BOLVADİN KENT HABER

BOLVADİN KENT HABER

HAKİKAT’IN İZMİR ÇIKARTMASI

31.08.2018 – 02.09.2018 tarihleri arasında İzmir Ege Bölgesi Zafer Kupası Kickboks Turnuvasında Kulübümüz takım halinde 2 ALTIN , 3 GÜMÜŞ Madalya kazanmıştır.Kulübümüz 5 sporcu ile katıldığı turnuvadan 5 de 5 yaparak Afyonkarahisar’ın ve Bolvadin’in ismini İzmir’e Altın harflerle yazdırmıştır.Hakikat Spor Klübü Başkanı Murat Çürük yaptığı açıklamada: “Hedefimiz yeni yetenekleri keşfederek memlekete kazandırmak. Milli takıma Milli […]

HAKİKAT’IN  İZMİR ÇIKARTMASI
04 Eylül 2018 - 20:09 'de eklendi.

31.08.2018 – 02.09.2018 tarihleri arasında İzmir Ege Bölgesi Zafer Kupası Kickboks Turnuvasında Kulübümüz takım halinde 2 ALTIN , 3 GÜMÜŞ Madalya kazanmıştır.Kulübümüz 5 sporcu ile katıldığı turnuvadan 5 de 5 yaparak Afyonkarahisar’ın ve Bolvadin’in ismini İzmir’e Altın harflerle yazdırmıştır.Hakikat Spor Klübü Başkanı Murat Çürük yaptığı açıklamada: “Hedefimiz yeni yetenekleri keşfederek memlekete kazandırmak. Milli takıma Milli Sporcu yetiştirmektir.” Dedi.
Derece yapan sporcularımız;
1.Nuran ÇÜRÜK ALTIN Madalye
2.Muhammed Ali ERGÜN ALTIN Madalya
3.Hümeyra ÇÜRÜK GÜMÜŞ Madalye
4.Muhammed Ali KILLI GÜMÜŞ Madalye
5.Saadet Rabia ÇÜRÜK GÜMÜŞ Madalye

Anranör Salih Zeki Çürük ise yaptığı açıklamada: “Öncelikli hedefimiz 2019 yılında yapılacak olan Türkiye Kickboks Şampiyonasında derece yaparak unvan sahibi olmak. En büyük Hedefimiz Milli Takıma Milli Sporcu Yetiştirmek. İlimizin ve ilçemizin ismini tüm dünyaya duyurmaktır” dedi.
Hakikat Spor Klübü Başkanı Murat Çürük: Bütün bu süreçte ki faaliyetlerde bize maddi ve manevi destek olan en başta esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı sevgili Abim İBRAHİM ÇÜRÜK’E, çok değerli iş adamımız büyüğümüz sayın CEYLAN EMET’e Ticaret odası Başkanı sayın UĞUR FİDAN’a çok teşekkür ederiz.Allah bizi onlara,hepimizi de Bolvadin’e mahcup etmesin.Biz Hep Birlikte Bolvadiniz.” Dedi.
Saygılarımla
Bolvadin Hakikat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı
Murat ÇÜRÜK

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER