Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. FATİH KAYACAN ‘‘ Şimdi gayret sırası bizde’’ « BOLVADİN KENT HABER

BOLVADİN KENT HABER

FATİH KAYACAN ‘‘ Şimdi gayret sırası bizde’’

Bolvadin için tarihi bir adım atıldı Bir süredir gündemde olan, Bolvadin’e İlaç Yan Sanayi kurulmasıyla ilgili ilk toplantı yapıldı. Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, İl Başkan Yardımcısı H. İbrahim Sevim, İlçe Başkanı Ömer Dayı, Belediye Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis […]

FATİH KAYACAN ‘‘ Şimdi gayret sırası bizde’’
09 Eylül 2018 - 15:14 'de eklendi.

Bolvadin için tarihi bir adım atıldı

Bir süredir gündemde olan, Bolvadin’e İlaç Yan Sanayi kurulmasıyla ilgili ilk toplantı yapıldı.
Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, İl Başkan Yardımcısı H. İbrahim Sevim, İlçe Başkanı Ömer Dayı, Belediye Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimizin ile Basın Mensuplarının katıldığı toplantıda, yatırımcı firmanın ilçemize ilaç sanayi konusunda tesis yapacağı müjdesi verildi.
Basın toplantısında ilk konuşmayı yapan AK Parti İlçe Başkanı Ömer Dayı “Hükümet olarak yerli ve milli yatırımlara önem verildiğini, bu yatırımın da böyle bir tesis olarak ilçemize kazandırılacağını ve Millet Devlet İşbirliği ile bu süreci en iyi şekilde geçeceğiz” söyledi.

“Bolvadin için tarihi adım”

Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Fatih Kayacan “Böylesine önemli bir yatırımın ilçemize kazandırılması konusunda emeği geçen başta Milletvekilimiz Ali Özkaya olmak üzere herkese gönülden teşekkür ediyorum. Şimdi gayret sırası bizde. Görüştüğümüz firma dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan bir kuruluş. İnşallah sabır ve güven içerisinde birliktelik sergileyerek bu yatırımı ilçemize kazandıracağız” diye konuştu.

“Türkiye için önemli bir yatırım”

İl Başkanı Hüseyin Sezen “Rahmetli Erbakan hocamızın ilçemize kazandırdığı Alkaloid Fabrikası ile uyumlu bir üretim sağlayacak olan bu tesis inşallah hayırlı olacaktır. Bütün vekillerimize teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği yerli ve milli bir tesisi bölgemize kazandıracağız” dedi.

“Süreci başarıyla geçeceğimize inanıyorum”

Daha sonra söz alan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven “İl Başkanlığı dönemimden beri Alkaloid Fabrikasının modernizasyonu konusunda girişimlerde bulunduk. Şimdi de bu ilaç sanayini bölgemize kazandırma aşamasına geldik. Bundan sonraki dönemde yatırım, bürokrasi ve maddi kaynak süreçlerinde elele vererek sonuca ulaşacağız. İnşallah hayırlı bir tesis kazandıracağız” şeklinde konuştu.

“Bolvadin’e kurulması için söz aldık”

Son olarak konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise “Uzunca bir süredir üzerinde çalıştığımız, araştırmalar yaptığımız bu tesisin Bolvadin’e kurulması yönünde söz aldık. Akademik seviyede girişim ve incelemelerde bulunduğumuz bu konuyu sayın Cumhurbaşkanımıza da ilettik. 20 kadar profesör ve akademisyen Bolvadin’i ve yapılacak yatırımı inceleyerek olumlu görüş bildirdiler. Biz ilgili firma ile birlikte yol haritasını belirledik. Haşhaş üretimi konusunda dünyanın en önemli ülkelerinden birisi olan ülkemize bu tesisi kazandırmak için üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

f=”http://www.bolvadinkenthaber.com/wp-content/uploads/2018/09/41335355_1949676538427564_3792441489414422528_n.jpg”>