Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Mart Ayı Halk Günü Toplantısı Yapıldı « BOLVADİN KENT HABER

BOLVADİN KENT HABER

Mart Ayı Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Vatandaşların istek ve taleplerinin kamu kurumlarının ilgili mercilerine doğrudan iletilmesini sağlamak, sorunlara hızlı çözümler bulmak ve vatandaşların devletle bağını daha da güçlendirmek adına her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü toplantılarının mart ayı toplantısına Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe başkanlık etti. Valilik Toplantı Salonunda yapılan Halk Gününe Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ile ilgili kurum […]

Mart Ayı Halk Günü Toplantısı Yapıldı
20 Mart 2019 - 20:47 'de eklendi.

Vatandaşların istek ve taleplerinin kamu kurumlarının ilgili mercilerine doğrudan iletilmesini sağlamak, sorunlara hızlı çözümler bulmak ve vatandaşların devletle bağını daha da güçlendirmek adına her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü toplantılarının mart ayı toplantısına Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe başkanlık etti.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan Halk Gününe Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ile ilgili kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda vatandaşların kendisine ilettiği talep, sıkıntı ve istekleri dinleyen ve not alan Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe, iletilen taleplerin bazılarına kendisi çözüm üretirken, bazı konuları da ilgili kamu kurum yetkililerine havale ederek gereğinin yapılması talimatını verdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER