Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. İnşaası Devam Eden Ceza İnfaz Kurumumuza Anlamlı Ziyaret « BOLVADİN KENT HABER

BOLVADİN KENT HABER

İnşaası Devam Eden Ceza İnfaz Kurumumuza Anlamlı Ziyaret

Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden Genel Müdür Yardımcıları Abdullah Çıtak, Fatih Muşmal ile Tetkik Hakimlerimiz Nuri Şahan, Yusuf Soner Çiftçioğlu, Dilek Altay, Ahmet Ünal, Sabri Bayar inşaası devam etmekte olan ve yakın bir zamanda açılması planlanan Bolvadin T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu inşaat alanını ve Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık […]

İnşaası Devam Eden Ceza İnfaz Kurumumuza Anlamlı Ziyaret
25 Mart 2019 - 21:43 'de eklendi.

Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden Genel Müdür Yardımcıları Abdullah Çıtak, Fatih Muşmal ile Tetkik Hakimlerimiz Nuri Şahan, Yusuf Soner Çiftçioğlu, Dilek Altay, Ahmet Ünal, Sabri Bayar inşaası devam etmekte olan ve yakın bir zamanda açılması planlanan Bolvadin T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu inşaat alanını ve Bolvadin C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
Tutuklu ve hükümlülerimizle, Ceza İnfaz kurumlarımızdaki uygulamaları, barınma koşullarını vb. yürütülen hizmetleri yerinde inceleyerek işleyiş hakkında görüşülüp ve tavsiyelerde bulundular. Akabinde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ziyaretlerinin ardından Adliyeye geçen misafirler Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımızı da ziyaret ettiler.
Gerek kurumumuza gerekse kurumumuz bünyesinde yürütülen çalışmalara olumlu katkılarından dolayı kendilerine teşekkür edildi..

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER