BOLVADİN KENT HABER

21.02.2020 Diyanet Gençlik Merkezinde faaliyetler başladı.

Diyanet Gençlik Merkezinde faaliyetler başladı. ANS Kampüsü karşısında hizmet vermeye başlayan Afyonkarahisar İl Müftülüğü Diyanet Gençlik Merkezinde ilk olarak “İngilizce Makale Okumaları” yapıldı. Afyon Kocatepe Üniversitesi İslâmî İlimler Fakültesi Din Sosyolojisi Anabilimdalı Dr. Öğretim Üyesi Ekber Şah Ahmedi’nin rehberliğinde başlanan çalışmaya yüksek lisans ve lisans seviyesinden öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. İl Gençlik Koordinatörü Ebubekir Çetiner’in […]

21 Şubat 2020 - 16:57 'de eklendi ve 417 kez görüntülendi.
21.02.2020 Diyanet Gençlik Merkezinde faaliyetler başladı.

Diyanet Gençlik Merkezinde faaliyetler başladı.

ANS Kampüsü karşısında hizmet vermeye başlayan Afyonkarahisar İl Müftülüğü Diyanet Gençlik Merkezinde ilk olarak “İngilizce Makale Okumaları” yapıldı. Afyon Kocatepe Üniversitesi İslâmî İlimler Fakültesi Din Sosyolojisi Anabilimdalı Dr. Öğretim Üyesi Ekber Şah Ahmedi’nin rehberliğinde başlanan çalışmaya yüksek lisans ve lisans seviyesinden öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. İl Gençlik Koordinatörü Ebubekir Çetiner’in kısa konuşmasının ardından Ekber Şah Ahmedi gençlerle teker teker tanıştı. İlerleyen haftalarda dersin işlenişinde nasıl bir yol izleneceği hakkında istişare eden Ahmedi, ingilizce öğrenimine dair tavsiyelerde bulundu.

Diğer Etkinlikler için Kayıtlar Devam Ediyor

Diyanet Gençlik Merkezinde planlanan diğer çalışmalar arasında  “Kur’an-ı Kerim, Arapça, Osmanlı Türkçesi, İşaret Dili ve Diksiyon” gibi kurslar; “Meal, Tefsir ve Hadis Okumaları” gibi ilmi çalışmalar; “Güncel Dini Meseleler, Soru(n) Kalmasın, Kitap Kritiği” gibi müzakereler ile “Kariyer Sohbetleri, Zeka Oyunları Turnuvaları, Gezi ve Piknik” gibi gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler yer alıyor. ANS Kampüsü karşısında haftanın farklı günlerinde, İl Müftülüğü gençlik koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilecek kurs ve etkinliklere katılmak için İl Müftülüğümüze bizzat başvurabilir ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz. 

İrtibat: 0272 213 77 08
Dahili: 121/140

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER