Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Anma Töreni Yapıldı « BOLVADİN KENT HABER

BOLVADİN KENT HABER

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Anma Töreni Yapıldı

Tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Anma Töreni hazırlanan bir program çerçevesinde gerçekleştirildi. İlçe Müftülüğü tarafından sabah namazı sonrası Çarşı camiinde halka çorba ikramıyla başlayan etkinlik, saat:10.00 da Şehitlik Anıtında çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Burada İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan günün anlam […]

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Anma Töreni Yapıldı
24 Mart 2019 - 13:40 'de eklendi.

Tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Anma Töreni hazırlanan bir program çerçevesinde gerçekleştirildi.
İlçe Müftülüğü tarafından sabah namazı sonrası Çarşı camiinde halka çorba ikramıyla başlayan etkinlik, saat:10.00 da Şehitlik Anıtında çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.
Burada İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan günün anlam ve önemini belirten konuşmayı, İlçe Müftülümüzün yaptığı dua takip etti.
Protokol üyeleri tarafından şehit mezarlarına karanfil bırakılması ile Şehitlikte tören tamamlandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER